| Herkunftsort: | Chinesisches Festland |
|---|---|
| Markenname: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Zertifizierung: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Min Bestellmenge: | 10 Stück |
| Preis: | Verhandlungsfähig |
| Verpackung Informationen: | Packung + Blase oder nach Maß |
| Lieferzeit: | 25-30days oder bestätigen |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsmaterial-Fähigkeit: | 5000 Stück/Monat |
| Lampenform: | Magnolienblüte | Lichtquelle: | LED-Energiesparlampe |
|---|---|---|---|
| Zusatzmaterial: | Zubehör aus Glas für Anhänger-Kronleuchter | Bestrahlungsbereich: | 20-25m2 |
| Stil: | Modern | Steuermodus: | Steuerelement schalten |
| Vorteile: | Rostfeste \ langlebig \ schön | Farbe: | BRAUCH |
| Hervorheben: | custom chandelier for hotel lobby,contemporary petal staircase chandelier,warm white luxury living room chandelier |
||
| Body Material | Other |
| Light Source | Other |
| Input Voltage | AC 220V (±10%) |
| Color Temperature | 2700K (Soft Warm White) |
| Shade Material | Other |
| Support Dimmer | No |
| Lifespan | 50,000 Hours |
| Control Mode | Switch Control |
| Lighting Solutions Service | Lighting And Circuitry Design, Project Lighting Design |
| Warranty | Other |
| Color Rendering Index | 90 |
| Place of Origin | China |
| Product Weight | 50 kg |
| Style | Luxury |
| Color | Gold |
| Type | Pendant Chandelier Lamp |
| Design | Customized Designs |
| Size | Custom Size Accepted |